Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta — lubię to, co robię, co zawsze gwarantuje entuzjazm i zaangażowanie podczas pracy. Tak jest, od kiedy zająłem się projektowaniem. Najpierw architekturą, później przestrzenią wnętrz architektonicznych, grafiką użytkową, a w końcu designem, dizajnem, czy formami przemysłowymi — jakkolwiek nazywać tę specjalizację. Natura problemów projektowych zawsze jest taka sama. Jej istota niezmiennie polega na znalezieniu najlepszego kompromisu pomiędzy ideą, możliwym budżetem i niezbędnym czasem potrzebnym do wykonania zadania. Przy pomocy dobranych materiałów, technologii, działań wytwórczych i organizacyjnych, wypracowany kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, proces projektowy pozwala zaproponować Klientom odpowiednie rozwiązanie koncepcyjne i materialne, zawierające odpowiedź na kluczowe postulaty użytkowe, marketingowe i estetyczne.

Jak?

Bez względu na skalę tworzonych obiektów i wielość ich powtórzeń oferuję swoją pasję w pracy i rzetelność kupiecką podczas jej sprzedaży. Solidne więzi z dostawcami i podwykonawcami oraz zgrany zespół osób współpracujących gwarantuje naszym Klientom satysfakcję z realizacji na poziomie często przekraczającym ich oczekiwania. Nabyta sprawność w organizacji produkcji projektów swoich lub powierzonych pozwala zaoferować pełną obsługę zadania.

Dobry produkt to efekt wsparcia naszej wiedzy inżynierskiej wrażliwością estetyczną, społeczną i kulturową, to głód ciągłej ciekawości nowego i zawsze z krytyczną analizą obserwowanych procesów i rozwiązań.

Dobry produkt dla naszych Klientów ma być pomocą w rozwoju ich przedsiębiorstw, a nam pozwalać cieszyć się jego i swoimi sukcesami

Od kiedy?

Studiowanie architektury na Politechnice Gdańskiej, praca na niej, studia i ośmioletnia praca na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w Katedrze Metodyki i Podstaw Projektowania, jak również wszystkie kolejne doświadczenia zawodowe rozwijały mnie jako projektanta. Kiedy w 1987 roku w polskiej gospodarce powstały formalne możliwości stworzyłem swoją firmę – miejsce wspaniałej pracy i owocnych rezultatów.